ראשי | אודות תבליני מימון
??

אודות תבליני מימון

דרך ארוכה עשתה חברת תבליני מימון מאז נפתחה חנות התבלינים המיתולוגית של אבי המשפחה, טני מימון ז"ל, בשוק הצריפונים של באר-שבע אי-שם בשנות החמישים. שמה של החנות יצא למרחוק בזכות איכותם של המוצרים השונים שכללו תבלינים ותערובות,אריסה ביתית,קפה,קטניות,פירות יבשים,פיצוחים טבעיים ושמן זית וכמובן שבזכות הטריות והארומה המשכרת שלהם.

אחרי פטירת האב בשנת 1987, המשיכה אם המשפחה, אירן , את מפעל חייו של בעלה כשלצדה הבנים יהושע אברהם ואבינועם שפעלו לפיתוחו של העסק המשפחתי תוך שמירה על האותנטיות, הייחוד והמהות הבוטיקית המקורית.

אבינועם מימון,המנכ"ל והבעלים של חברת תבליני מימון הקפיד על הנאמנות לחזון במפעל המייצר את כל התבלינים תערובות תיבוליות ורטבים בדיוק כפי שעשה אביו תוך הקפדה על חומרי גלם איכותיים ובמינונים הנכונים כדי לשמור על הארומה והאיכות

חנות הדגל בשוק העירוני בבאר-שבע המשיכה לפעול כבימים עברו ודור שלישי ורביעי של לקוחות עדיין פוקדים את החנות באופן קבוע

תבליני מימון נחשבת לחלוצה בתחום התרבות הקולינרית בישראל, וככזו היא מובילה ומחויבת לחדש ולהפתיע בכל הקשור לבישול, אפייה ואירוח.

בשנת 2003 נפתח המרכז הקולינרי הגדול בדרום המשתרע על פני כ 500 מ"ר של שכרון חושים של טעמים ריחות וצבעים שכולל מאות סוגים של תבלינים ותערובות , צמחי מרפא וחליטות תה , פולי קפה מכל העולם , פיצוחים טבעיים וקלויים , פירות יבשים , מוצרי טבע ובריאות , מחלקות עמים , חומרי גלם מקצועיים לאפיה , כלים וגדאטים מקצועיים למטבח , גבינות בוטיק מכל העולם , סלטי בוטיק בסגנון ביתי , חמוצים וזיתים במשקל , חבילות שי ומארזי מתנות ועוד....

תבליני מימון היתה הראשונה בדרום להשיק את המרכז לסדנאות לבישול ואפיה בהנחיית שפים מקצועיים,במגוון תחומים בניחוחות וטעמים מיוחדים,בהתאם לנושא שתבחרו, ילמדו המשתתפים להכין מנות מיוחדות, יתרגלו טכניקות שונות, יקבלו טיפים מקצועיים,יפשילו שרוולים ויפגינו ביצועים.

לרשותכם צוות מקצועי ואדיב שישמח ללוות אתכם במסע בין תרבויות, מטבחים וסגנונות, להזמין אתכם לטעימות ולקרב אתכם אל כל הטוב שיש לעולם הקולינרי המדהים שלנו להציע.