ראשי | אודות תבליני מימון
??

אודות תבליני מימון

דרך ארוכה עשתה חברת תבליני מימון מאז נפתחה חנות התבלינים המיתולוגית של אבי המשפחה, טני מימון ז"ל, בשוק הצריפונים של באר-שבע אי-שם בשנות החמישים.

שמה של החנות הקטנה יצא למרחוק בזכות אופן ההצגה המיוחד של התבלינים שנמכרו אז בתפזורת, בזכות איכותם של המוצרים השונים שכללו גם קפה ושמן זית וכמובן שבזכות הטריות והארומה המשכרת שלהם. אחרי פטירת האב בשנת 1987, המשיכה אם המשפחה, אירן , את מפעל חייו של בעלה כשלצדה הבנים שפעלו לפיתוחו של העסק המשפחתי תוך שמירה על האותנטיות, הייחוד והמהות הבוטיקית המקורית.

הבן, אבינועם מימון, שהפך לבעלים של החברה בשנת 1990, הקפיד על הנאמנות לחזון בכל 13 סניפי הרשת שנפתחו בזה אחר זה תחת הנהגתו. חנות הדגל בשוק העירוני בבאר-שבע המשיכה לפעול כבימים עברו, בו בעת שהסניפים שהוקמו ברחבי הארץ, הביאו את בשורת התבלינים ומוצרי הגורמה לרשתות השיווק, לחנויות הקונספט ומשם לכל מטבח ישראלי.

תבליני מימון נחשבת לחלוצה בתחום התרבות הקולינרית בישראל, וככזו היא מובילה ומחויבת לחדש ולהפתיע בכל הקשור לבישול, אפייה ואירוח. מרכז החיים הטובים ומוצרי הגורמה שהשיקה החברה במרכז ביג בבאר-שבע בשנת 2003 משתרע על-פני כ-500 מ"ר והוא מהווה מרכז קולינרי שחובה לבקר בו.

המרכז המעוצב להפליא מציע לקהל המקצועי והחובב חוויה רב-חושית מענגת עם מאות תבלינים, תערובות, רטבים, עשבי תיבול, צמחי מרפא, מעדני גורמה, כלים וגאדג'טים. במקום מתקיימות סדנאות בהנחיית שפים מובילים כשהמטרה היא להעשיר את הידע של הקהל הרחב בתחום הבישול והאפייה, להעניק לו טעימה מן החיים הטובים ולפתוח בפניו צוהר לעולם שלם של טעמים, ניחוחות וצבעים אקזוטיים ומופלאים. ביקור במרכז חברת תבליני מימון שבמתחם ביג בבאר שבע יאפשר לכם לטעום, להתנסות ולחוות כמו גם לפנק את עצמכם ואת יקיריכם במגוון מעדנים, פיצוחים, קטניות, עוגות, עוגיות, מתנות מיוחדות והמון הפתעות וחידושים.

לרשותכם צוות מקצועי ואדיב שישמח ללוות אתכם במסע בין תרבויות, מטבחים וסגנונות, להזמין אתכם לטעימות ולקרב אתכם אל כל הטוב שיש לעולם המדהים שלנו להציע.